Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel woven wire mesh ] bij elkaar passen 255 producten.
Hoogwaardige staaloptie Geboorde metalen platen, gemakkelijk schoon te maken
| Productnaam: | Hoogwaardige staaloptie Geboorde metalen platen, gemakkelijk schoon te maken |
|---|---|
| Sollicitatie: | Filters, scherm, gaas beschermen, decoratie, vliesgevel |
| Materiaal: | Roestvrij staaldraad, zwart gaas, koolstofarm staal, aluminium plaat, ijzeren plaat |
Mooi uiterlijk Geperforeerd scherm Metaal Gegalvaniseerd antiroeststaal
| Productnaam: | Mooi uiterlijk Geperforeerd scherm Metaal Gegalvaniseerd antiroeststaal |
|---|---|
| Sollicitatie: | Filters, scherm, gaas beschermen, decoratie, vliesgevel |
| Materiaal: | Roestvrij staaldraad, zwart gaas, koolstofarm staal, aluminium plaat, ijzeren plaat |
200-400 mm Diameter Ronde gebreide metalen mesh voor industriële filtratieoplossingen
| Weefstijl: | Samengesteld uit metaal en vezel |
|---|---|
| Draden Dia: | 0.15-0.32 mm |
| Type weven: | Breien |
Roestvrij 304 roestvrij staal BBQ-grillnet voor buitenkoken
| Productnaam: | Roestvrij 304 roestvrij staal BBQ-grillnet voor buitenkoken |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Gebruik: | Keuken die \- Baksel\ BARBECUE \ het Roken koken |
Gladde metalen gaasmand niet giftig en smaakloos Kenmerken Zilverkleur
| andere naam: | Koude Rookgenerator |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Capaciteit: | 500-2000g |
Gesinterd gaasfilterelement met lange levensduur, compatibel met verschillende filters
| Productnaam: | Gesinterd gaasfilterelement met lange levensduur, compatibel met verschillende filters |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Grijpoliefiltratie Ss Screen Filter Element Verlengt de levensduur van de apparatuur
| Productnaam: | Smeeroliefiltratie, SS gaasfilterelement verlengt de levensduur van de apparatuur |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, nylon, 316L, koolstofstaal |
| Gebruik: | Vloeistoffilter, luchtfilter, vloeistof-vloeistof, autofilter, vast filter |
Hoge zuiverheid filtratie metalen filtermedia energiebesparend ontwerp
| Productnaam: | Hoge zuiverheid filtratie metalen filtermedia energiebesparend ontwerp |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, 316, SS 304, ss 316L poeder poreus metaal |
| filterwaardering: | 99%,30%-54%,27%-80% Filtergaas,98%,meer dan 80% |
Stabiele filtratie-efficiëntie Metalen filtermedia Bulkordervriendelijk
| Productnaam: | Stabiele filtratie-efficiëntie Metalen filtermedia Bulkordervriendelijk |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, 316, SS 304, ss 316L poeder poreus metaal |
| filterwaardering: | 99%,30%-54%,27%-80% Filtergaas,98%,meer dan 80% |
Stevige en duurzame structuur Metalen filtermedia Lange levensduur
| Productnaam: | Stevige en duurzame structuur Metalen filtermedia Lange levensduur |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, 316, SS 304, ss 316L poeder poreus metaal |
| filterwaardering: | 99%,30%-54%,27%-80% Filtergaas,98%,meer dan 80% |


