Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel woven wire mesh ] bij elkaar passen 255 producten.
Filter Roestvrij Staal Gebreid Draadgaas Voor Vierkante Of Ronde Industriële Filtratie
| Productienaam: | Gebreid gaas |
|---|---|
| Sleutel: | Filteringen met gebreide draad van roestvrij staal voor industriële filteringen in vierkante of cirk |
| breedte: | 6mm1000mm |
Lucht en vloeistof roestvrij staal gebreide draadnet Weaving Style gebreide kopernet
| filterwaardering: | D1863054 |
|---|---|
| Model: | 200-400 |
| breedte: | 6mm1000mm |
Huishoudelijk buiten roestvrij staal geweven BBQ-gaasrooster
| Productnaam: | Huishoudelijk buiten roestvrij staal geweven BBQ-gaasrooster |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Gebruik: | Keuken die \- Baksel\ BARBECUE \ het Roken koken |
Hoge kostenprestaties roestvrij staal geweven gaas langdurig gebruik zonder roest
| Productnaam: | Hoge kostenprestaties roestvrij staal geweven gaas langdurig gebruik zonder roest |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, 316, SS 304, ss 316L poeder poreus metaal |
| Vorm van gat: | Vierkant, Ronde, Hexagonaal Aangepaste Diamant, |
6MM-1000MM Weaving Style Gebreide roestvrijstalen mesh voor filter
| Sleutel: | Metalen en vezels voor het filteren |
|---|---|
| Productienaam: | Gebreid gaas |
| Type: | Rond, Vierkant Of Cirkel |
Draagbare Barbecue Roestvrij Staal Bbq Gaas Groothandel Voor Houtskool Bbq Grill
| Productnaam: | Draagbaar roestvrijstalen barbecuegaas voor de groothandel |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Gebruik: | Keuken die \- Baksel\ BARBECUE \ het Roken koken |
Roestbestendige draadgordel Koffer koelrookgenerator Geweven lassen
| Multifunctioneel: | Kan worden gebruikt voor het opbergen van verschillende items, zoals speelgoed, kleding en kantoorbe |
|---|---|
| Productnaam: | Koffer van roestvrij staal |
| Showroom Locatie: | Geen |
Scheidingsdraadgaas voor filtertemperatuurbestendigheid tot 800°C
| Sleutel: | Temperatuurbestendigheid tot 800°C |
|---|---|
| Productnaam: | Geweven draadnet voor filter |
| Gebruik: | Industrieel, Chemisch, Voedsel en Dranken, Farmaceutisch |
Precieze roestvrijstalen gaasfilter Efficiënte oliefiltratie en onzuiverheid verwijdering
| Productnaam: | Het precieze roestvrijstalen filter zorgt voor efficiënte oliefiltratie en verwijdering van onzuiver |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, nylon, 316L, koolstofstaal |
| Gebruik: | Vloeistoffilter, luchtfilter, vloeistof-vloeistof, autofilter, vast filter |
Miniatuur roestvrijstalen gaasfilter voor petroleumfiltratie
| Productnaam: | Miniatuur roestvrijstalen gaas voor aardoliefiltratie |
|---|---|
| Mareriaal:: | Roestvrij staal 304/316/316L |
| Sollicitatie: | Vloeistoffen, gassen, poeder, filtratie |


