Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel woven wire mesh ] αγώνας 255 προϊόντα.
Filtro de malla de alambre tejida de acero inoxidable para filtración industrial cuadrada o circular
| Όνομα Παραγωγής: | Πλεκτό συρμάτινο πλέγμα |
|---|---|
| Κλειδί: | Φίλτρο από ανοξείδωτο ατσάλι πλεκτό συρμάτινο πλέγμα για τετράγωνη ή κυκλική βιομηχανική διήθηση |
| πλάτος: | 6mm1000mm |
Αέρας και υγρό Ατσάλι πλεκτό σύρμα πλέγμα ύφανση στυλ πλεκτό χαλκό πλέγμα
| βαθμολογία φίλτρου: | 90% |
|---|---|
| Μοντέλο: | 200-400 |
| πλάτος: | 6mm1000mm |
Πλέγμα πλέγματος μπάρμπεκιου για οικιακό εξωτερικό χώρο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Όνομα προϊόντος: | Πλέγμα πλέγματος μπάρμπεκιου για οικιακό εξωτερικό χώρο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο |
| Χρήση: | Κουζίνα που μαγειρεύει το κάπνισμα ΣΧΑΡΏΝ \ ψησίματος \ \ |
Υψηλό κόστος απόδοσης από ανοξείδωτο πλέγμα υφασμένο πλέγμα Μακροχρόνια χρήση χωρίς σκουριά
| Όνομα προϊόντος: | Υψηλό κόστος απόδοσης από ανοξείδωτο πλέγμα υφασμένο πλέγμα Μακροχρόνια χρήση χωρίς σκουριά |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο, ανοξείδωτο, 316, SS 304, πορώδες μέταλλο σκονών SS 316L |
| Σχήμα τρύπας: | Τετράγωνο, κύκλος, διαμάντι, που προσαρμόζεται, εξαγωνικό |
6MM-1000MM στυλ υφαντικής πλέξης πλέγματος από ανοξείδωτο χάλυβα για φίλτρο
| Κλειδί: | Συνδυασμένο πλέξιμο μετάλλου και ίνας για φίλτρο |
|---|---|
| Όνομα Παραγωγής: | Πλεκτό συρμάτινο πλέγμα |
| Τύπος: | Στρογγυλό, τετράγωνο ή κύκλο |
Φορητό μπάρμπεκιου από ανοξείδωτο ατσάλι, πλέγμα μπάρμπεκιου χονδρικής για σχάρες μπάρμπεκιου με κάρβουνα
| Όνομα προϊόντος: | Φορητό συρμάτινο πλέγμα μπάρμπεκιου από ανοξείδωτο χάλυβα για χονδρική |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο |
| Χρήση: | Κουζίνα που μαγειρεύει το κάπνισμα ΣΧΑΡΏΝ \ ψησίματος \ \ |
Basket de malla de alambre resistente a la corrosión para ahumado en frío, soldadura tejida
| Πολλαπλών χρήσεων: | Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την αποθήκευση διαφορετικών αντικειμένων όπως παιχνίδια, ρούχα και προμ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | καλάθι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τοποθεσία εκθεσιακού χώρου: | Κανένας |
Διχτυωτό πλέγμα από υφαντό σύρμα για φίλτρα, αντοχή σε θερμοκρασία έως 800°C
| Κλειδί: | Αντοχή σε θερμοκρασία έως 800°C |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Δαχτυλίδι υφασμένο για φίλτρο |
| Χρήση: | Βιομηχανία, Χημικά, Τρόφιμα και Ποτά, Φαρμακευτικά |
Ακριβές Φίλτρο από Ανοξείδωτο Ατσάλι Αποδοτική Φίλτρανση Λαδιού και Απομάκρυνση Ακαθαρσιών
| Όνομα προϊόντος: | Το φίλτρο SS Precise-Mesh προσφέρει αποτελεσματικό φιλτράρισμα λαδιού και αφαίρεση ακαθαρσιών |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο, ανοξείδωτο ατσάλι, νάιλον, 316L, ανθρακούχο χάλυβα |
| Χρήση: | Φίλτρο υγρού, Φίλτρο αέρα, Υγρό-υγρό, Φίλτρο αυτοκινήτου, Στερεό φίλτρο |
Μικροσκοπικό φίλτρο ατσάλινου σύρματος για διήθηση πετρελαίου
| Όνομα προϊόντος: | Μινιατούρα συρμάτινο πλέγμα από ανοξείδωτο χάλυβα για φιλτράρισμα πετρελαίου |
|---|---|
| Marerial:: | Ανοξείδωτο ατσάλι 304/316/316L |
| Εφαρμογή: | Υγρά, αέρια, σκόνη, φιλτράρισμα |


