Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ food grade welded wire basket ] eşleşme 32 Ürünler.
Paslanmaz Tel Örgü Saklama Sepetleri Tazelik ve Görünürlük İçin Nefes Alabilen Tasarım
| Teknik: | Dokuma kaynak |
|---|---|
| İşletme türü: | imalat |
| Renk: | Gümüş |
Endüstriyel kullanım için kapaklı delikli tel örgü sepet
| Ürün adı: | paslanmaz çelik sepet |
|---|---|
| Çok amaçlı: | Oyuncak, Elbise, Ofis Malzemeleri Gibi Farklı Eşyaların Saklanması İçin Kullanılabilir |
| Showroom Konumu: | Hiçbiri |
304 Paslanmaz Çelik Kablo Ağı Sepeti Gümüş Renk Pas Dayanıklı Kolay Temiz Depolama
| Temizlemesi Kolay: | Paslanmaya Dayanıklı ve Silinmesi Kolay Temizlenir |
|---|---|
| Uygulamalar: | Depolamak |
| delik çapı: | 3mm,5mm,8mm ve özel üretim |
Çok Yönlü Özel Paslanmaz Çelik Sepetler Pürüzsüz Yüzeyler ve Garaj
| Ürün adı: | paslanmaz çelik sepet |
|---|---|
| delik çapı: | 3mm,5mm,8mm ve özel üretim |
| Yüzey: | Düz |
Sterilizasyon Çelik Tel Örgü Sepet Konteyner Kutusu Soğuk Duman Jeneratörü İçin Tel Örgü
| Tasarım: | Görünürlük ve Havalandırma İçin Açık Mesh Tasarımı |
|---|---|
| Uygulamalar: | Depolamak |
| Teknik: | Dokuma kaynak |
Fransız patatesleri ve atıştırmalıklar için Premium Mini Kablo Ağı Basket
| Tasarım: | Görünürlük ve Havalandırma İçin Açık Mesh Tasarımı |
|---|---|
| Uygulamalar: | Depolamak |
| Teknik: | Dokuma kaynak |
Premium Hasır Sepet | Kilitli Kapaklı Havalandırmalı Saklama Sepeti
| Ürün adı: | Premium Hasır Sepet | Kilitli Kapaklı Havalandırmalı Saklama Sepeti |
|---|---|
| Uygulamalar: | Depolamak |
| Teknik: | Dokuma kaynak |
Yumuşak Yüzey Metal Mesh Basket Zehirli ve Tatsız Özellikler Gümüş Renkli
| diğer isim: | Soğuk Duman Jeneratörü |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Kapasite: | 500-2000g |
Güvenli Yerleştirme Metal Hasır Sepet Kompakt Yapı
| Ürün adı: | Güvenli Yerleştirme Metal Hasır Sepet Kompakt Yapı |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik Tel,316,304,Monel,Bakır |
| Başvuru: | Filtreler, EMI koruyucu, Koruma Mesh, Dokuma Hasır, Demiter Pad |
Basit Görünümlü Hasır Konteyner Yerden Tasarruf
| Ürün adı: | Basit Görünümlü Hasır Konteyner Yerden Tasarruf |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik Tel,316,304,Monel,Bakır |
| Başvuru: | Filtreler, EMI koruyucu, Koruma Mesh, Dokuma Hasır, Demiter Pad |


