Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ food grade welded wire basket ] αγώνας 32 προϊόντα.
Ανθεκτικό στη σκουριά συρματόπλεγμα Αποθηκευτικά καλάθια Αναπνευστικό σχέδιο για φρεσκάδα και ορατότητα
| Τεχνική: | Υφαντικές συγκόλληση |
|---|---|
| Είδος επιχείρησης: | Κατασκευή |
| Χρώμα: | Ασήμι |
Κελάρι με τρύπημα συρματόπλέγματος με κάλυμμα για βιομηχανική χρήση
| Όνομα προϊόντος: | καλάθι από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πολλαπλών χρήσεων: | Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την αποθήκευση διαφορετικών αντικειμένων όπως παιχνίδια, ρούχα και προμ |
| Τοποθεσία εκθεσιακού χώρου: | Κανένας |
304 Ατσάλινο Σύρμα Διάφραξης Κούφες Ασημένιο χρώμα Ανθεκτικό στη σκουριά Εύκολη καθαρή αποθήκευση
| Εύκολο στο καθάρισμα: | Ανθεκτικό στη σκουριά και καθαρίζεται εύκολα |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Αποθήκευση |
| διάμετρος οπής: | 3mm, 5mm, 8mm και επί παραγγελία |
Πολυσχιδές Custom Ατσάλι Τα καλάθια ομαλές επιφάνειες και γκαράζ
| Όνομα προϊόντος: | καλάθι από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| διάμετρος οπής: | 3mm, 5mm, 8mm και επί παραγγελία |
| Επιφάνεια: | Λείος |
Συσκευή αποστείρωσης από ανοξείδωτο χάλυβα με πλέγμα, κουτί από συρμάτινο πλέγμα για γεννήτρια κρύου καπνίσματος
| Σχέδιο: | Σχεδιασμός ανοιχτού πλέγματος για ορατότητα και αερισμό |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Αποθήκευση |
| Τεχνική: | Υφαντικές συγκόλληση |
Μίνι καλάθι από μεταλλικό πλέγμα Premium για τηγανητές πατάτες και σνακ
| Σχέδιο: | Σχεδιασμός ανοιχτού πλέγματος για ορατότητα και αερισμό |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Αποθήκευση |
| Τεχνική: | Υφαντικές συγκόλληση |
Καλάθι Premium συρμάτινο πλέγμα | Αεριζόμενο καλάθι αποθήκευσης με καπάκι που κλειδώνει
| Όνομα προϊόντος: | Καλάθι Premium συρμάτινο πλέγμα | Αεριζόμενο καλάθι αποθήκευσης με καπάκι που κλειδώνει |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Αποθήκευση |
| Τεχνική: | Υφαντικές συγκόλληση |
BASKET METALICO DE MALLA CON SUPERFICIE LISA, NO TOXICO E INSIPIDO. CARACTERISTICAS: COLOR PLATA
| άλλο όνομα: | Γεννήτρια κρύου καπνού |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Ικανότητα: | 500-2000g |
Συμπαγής δομή καλαθιού από μεταλλικό πλέγμα ασφαλούς τοποθέτησης
| Όνομα προϊόντος: | Συμπαγής δομή καλαθιού από μεταλλικό πλέγμα ασφαλούς τοποθέτησης |
|---|---|
| Υλικό: | Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα, 316,304, Monel, Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Φίλτρα, Θωράκιση EMI, Προστατευτικό πλέγμα, Υφαντό συρμάτινο πλέγμα, Μαξιλάρι Demiter |
Εμπορευματοκιβώτιο με συρμάτινο πλέγμα απλής εμφάνισης Εξοικονόμηση χώρου
| Όνομα προϊόντος: | Εμπορευματοκιβώτιο με συρμάτινο πλέγμα απλής εμφάνισης Εξοικονόμηση χώρου |
|---|---|
| Υλικό: | Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα, 316,304, Monel, Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Φίλτρα, Θωράκιση EMI, Προστατευτικό πλέγμα, Υφαντό συρμάτινο πλέγμα, Μαξιλάρι Demiter |


