All Products
Keywords [ food grade welded wire basket ] match 33 Products.
Rust Resistant Wire Mesh Basket Cold Smoke Generator Woven Welding
| Features: | Non-toxic And Tasteless, Durable |
|---|---|
| Multi-Purpose: | Can Be Used For Storing Different Items Such As Toys, Clothes, And Office Supplies |
| Product Name: | Stainless Steel Basket |
Rust Resistant Wire Mesh Storage Baskets Breathable Design For Freshness And Visibility
| Technique: | Woven Welding |
|---|---|
| Business Type: | Manufacture |
| Colour: | Silver |
Perforated Wire Mesh Basket With Lid For Industrial Use
| Features: | Non-toxic And Tasteless, Durable |
|---|---|
| Product Name: | Stainless Steel Basket |
| Multi-Purpose: | Can Be Used For Storing Different Items Such As Toys, Clothes, And Office Supplies |
304 Stainless Steel Wire Mesh Baskets Silver Colour Rust Resistant Easy Clean Storage
| Easy To Clean: | Rust-resistant And Easy To Wipe Clean |
|---|---|
| Applications: | Storage |
| Hole Diameter: | 3mm,5mm ,8mm And Custom Made |
Versatile Custom Stainless Steel Baskets Smooth Surfaces And Garage
| Features: | Non-toxic And Tasteless, Durable |
|---|---|
| Product Name: | Stainless Steel Basket |
| Hole Diameter: | 3mm,5mm ,8mm And Custom Made |
Sterilization Steel Mesh Basket Container Box Wire Mesh For Cold Smoke Generator
| Design: | Open Mesh Design For Visibility And Ventilation |
|---|---|
| Applications: | Storage |
| Technique: | Woven Welding |
Premium Mini Wire Mesh Basket For French Fries And Snacks
| Design: | Open Mesh Design For Visibility And Ventilation |
|---|---|
| Applications: | Storage |
| Technique: | Woven Welding |
Premium Wire Mesh Basket | Ventilated Storage Basket with Locking Lid
| Product Name: | Premium Wire Mesh Basket | Ventilated Storage Basket With Locking Lid |
|---|---|
| Applications: | Storage |
| Technique: | Woven Welding |
Smooth Surface Metal Mesh Basket Non Toxic And Tasteless Features Silver Colour
| Other Name: | Cold Smoke Generator |
|---|---|
| Colour: | Silver |
| Capacity: | 500-2000g |
Safe Placement Metal Mesh Basket Compact Structure
| Product Name: | Safe Placement Metal Mesh Basket Compact Structure |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel Wire,316,304,Monel,Copper |
| Application: | Filters,EMI Shielding,Protecting Mesh,Woven Wire Mesh,Demiter Pad |


