Alle producten
zoekwoorden [ sintered porous metal filter element ] bij elkaar passen 44 producten.
Antiroest roestvrijstalen filterelement Anti-fouling
| Productnaam: | Antiroest roestvrijstalen filterelement Anti-fouling |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, 316, SS 304, ss 316L poeder poreus metaal |
| filterwaardering: | 99%,30%-54%,27%-80% Filtergaas,98%,meer dan 80% |
Hogedrukbestendige behuizing Gesinterd filter Medium bestand tegen thermische cycli
| Productnaam: | Hogedrukbestendige behuizing Gesinterd filter Medium bestand tegen thermische cycli |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal, roestvrij staal, 316, SS 304, ss 316L poeder poreus metaal |
| filterwaardering: | 99%,30%-54%,27%-80% Filtergaas,98%,meer dan 80% |
Precisie-sinterproces Gesinterde filterkaars Lage stromingsweerstand
| Productnaam: | Precisie-sinterproces Gesinterde filterkaars Lage stromingsweerstand |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Lage drukval Gesinterde filterkaars Hoge stroomsnelheid
| Productnaam: | Lage drukval Gesinterde filterkaars Hoge stroomsnelheid |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Hoge stofopnamecapaciteit Gesinterde filterkaars Compact structuurontwerp
| Productnaam: | Hoge stofopnamecapaciteit Gesinterde filterkaars Compact structuurontwerp |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Niet gemakkelijk te verstoppen gesinterde filterkaars, compatibel met verschillende filters
| Productnaam: | Niet gemakkelijk te verstoppen gesinterde filterkaars, compatibel met verschillende filters |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Niet gemakkelijk te verstoppen gesinterde filterkaars, geschikt voor vloeistoffiltratie
| Productnaam: | Niet gemakkelijk te verstoppen gesinterde filterkaars, geschikt voor vloeistoffiltratie |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Hoge filtratie-efficiëntie Gesinterd filtermedium Geen mediaverlies
| Productnaam: | Hoge filtratie-efficiëntie Gesinterd filtermedium Geen mediaverlies |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Geen secundaire vervuiling Gesinterd filtermedium Geschikt voor gasfiltratie
| Productnaam: | Geen secundaire vervuiling Gesinterd filtermedium Geschikt voor gasfiltratie |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Slijtvast en duurzaam gesinterd filtermedium, geschikt voor vacuümomgevingen
| Productnaam: | Slijtvast en duurzaam gesinterd filtermedium, geschikt voor vacuümomgevingen |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |


