Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ sintered porous metal filter element ] mecz 44 produkty.
Antykorozyjny element filtrujący ze stali nierdzewnej. Przeciwporostowy
| Nazwa produktu: | Antykorozyjny element filtrujący ze stali nierdzewnej. Przeciwporostowy |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, 316, SS 304, ss 316L proszek porowaty metal |
| ocena filtra: | 99%,30%-54%,27%-80% Siatka filtra,98%,ponad 80% |
Obudowa odporna na wysokie ciśnienie Spiekany materiał filtracyjny odporny na cykle termiczne
| Nazwa produktu: | Obudowa odporna na wysokie ciśnienie Spiekany materiał filtracyjny odporny na cykle termiczne |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, 316, SS 304, ss 316L proszek porowaty metal |
| ocena filtra: | 99%,30%-54%,27%-80% Siatka filtra,98%,ponad 80% |
Precyzyjny proces spiekania Świeca filtracyjna ze spieku o niskim oporze przepływu
| Nazwa produktu: | Precyzyjny proces spiekania Świeca filtracyjna ze spieku o niskim oporze przepływu |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Spiekana świeca filtracyjna o niskim spadku ciśnienia. Wysokie natężenie przepływu
| Nazwa produktu: | Spiekana świeca filtracyjna o niskim spadku ciśnienia. Wysokie natężenie przepływu |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Spiekana świeca filtracyjna o dużej zdolności zatrzymywania pyłu Kompaktowa konstrukcja
| Nazwa produktu: | Spiekana świeca filtracyjna o dużej zdolności zatrzymywania pyłu Kompaktowa konstrukcja |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Niełatwa do zatkania spiekana świeca filtracyjna kompatybilna z różnymi filtrami
| Nazwa produktu: | Niełatwa do zatkania spiekana świeca filtracyjna kompatybilna z różnymi filtrami |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Niełatwa do zatkania spiekana świeca filtracyjna odpowiednia do filtracji cieczy
| Nazwa produktu: | Niełatwa do zatkania spiekana świeca filtracyjna odpowiednia do filtracji cieczy |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Spiekane medium filtracyjne o wysokiej wydajności filtracyjnej, bez wydzielania mediów
| Nazwa produktu: | Spiekane medium filtracyjne o wysokiej wydajności filtracyjnej, bez wydzielania mediów |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Spiekany materiał filtracyjny bez zanieczyszczeń wtórnych odpowiedni do filtracji gazów
| Nazwa produktu: | Spiekany materiał filtracyjny bez zanieczyszczeń wtórnych odpowiedni do filtracji gazów |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Odporne na zużycie i trwałe spiekane medium filtracyjne odpowiednie do środowisk próżniowych
| Nazwa produktu: | Odporne na zużycie i trwałe spiekane medium filtracyjne odpowiednie do środowisk próżniowych |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |


