Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel woven wire mesh ] bij elkaar passen 255 producten.
Corrosiebestendig flexibel gebreid metaaldraadgaas 0,5 mm - 5 mm maaswijdte
| Productnaam: | Gebreide Draad Mesh Filter |
|---|---|
| Sleutel: | Filterclassificatie voor superieure filtratie |
| Draden Dia: | 0.15-0.32 mm |
Flexibel gebreid gaas voor filtratie- en afdichtingstoepassingen
| Productnaam: | Flexibel gebreid gaas voor filtratie- en afdichtingstoepassingen |
|---|---|
| Draden Dia: | 0.15-0.32 mm |
| Functies: | Flexibel, duurzaam, corrosiebestendig |
Flexibel gebreid gaas voor filtratie- en afdichtingstoepassingen
| Productnaam: | Flexibel gebreid gaas voor filtratie- en afdichtingstoepassingen |
|---|---|
| Draden Dia: | 0.15-0.32 mm |
| Functies: | Flexibel, duurzaam, corrosiebestendig |
Roestvrijstalen gesinterd filterelement voor machinefilterpers reserveonderdelen
| Productienaam: | Machine-elementen Filterpers Reserveonderdelen |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Sinterfilter van roestvrij staal |
| Lengte: | 30-800 mm |
Industriële roestvrijstalen gaasfilters met zuurbeitsen
| Productnaam: | Industriële filtratie met zuurbeitsen |
|---|---|
| Sleutel: | Filters voor roestvrijstalen gaas |
| Opening: | 0,01 mm - 10 mm |
Hoge precisie roestvrij staal gesinterd filterelement, corrosiebestendig
| Productienaam: | Hoge precisie roestvrij staal gesinterd filterelement, corrosiebestendig |
|---|---|
| Filtratieklasse: | 1-200 microns |
| Openingstarief: | ≥40% |
Strakke afdichting Gesinterd roestvrijstalen filterelement Geen lekkage
| Productienaam: | Strakke afdichting Gesinterd roestvrijstalen filterelement Geen lekkage |
|---|---|
| Filtratieklasse: | 1-200 microns |
| Openingstarief: | ≥40% |
Roestvrij staal 304 316 316L Draadgaas Filterbuis / Metalen Filterpatroon
| Sollicitatie: | Industriële filtratie |
|---|---|
| Eindverbindingen: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Certificeringen: | ISO 9001: 2015 gecertificeerd |
Robuust roestvrijstalen grillgaas voor perfect barbecueën
| Productnaam: | Robuust roestvrijstalen grillgaas voor perfect barbecueën |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Gebruik: | Keuken die \- Baksel\ BARBECUE \ het Roken koken |
1/4" 1/2" Gesinterd Draadgaasfilter voor effectieve vloeistof- en gasfiltratie
| Productienaam: | Gesinterde gaasfilters |
|---|---|
| Sleutel: | Aperture Rate ≥ 40% voor effectieve vloeistof- en gasfiltratie |
| Filtratieklasse: | 1-200 microns |


