Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel mesh basket ] αγώνας 32 προϊόντα.
Καλάθι με λεπτό πλέγμα | Φορητό καλάθι ιατρικής αποστείρωσης με ασφαλές καπάκι
| Όνομα προϊόντος: | Καλάθι με λεπτό πλέγμα | Φορητό καλάθι ιατρικής αποστείρωσης με ασφαλές καπάκι |
|---|---|
| Εύκολο στο καθάρισμα: | Ανθεκτικό στη σκουριά και καθαρίζεται εύκολα |
| Εφαρμογές: | Αποθήκευση |
Συγκολλημένο συρμάτινο καλάθι με δυνατότητα στοίβαξης για εξοικονόμηση χώρου
| Όνομα προϊόντος: | Συγκολλημένο συρμάτινο καλάθι με δυνατότητα στοίβαξης για εξοικονόμηση χώρου |
|---|---|
| Πολλαπλών χρήσεων: | Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την αποθήκευση διαφορετικών αντικειμένων όπως παιχνίδια, ρούχα και προμ |
| Τοποθεσία εκθεσιακού χώρου: | Κανένας |
Φιλικό προς το περιβάλλον Συγκολλημένο συρμάτινο καλάθι με σχέδιο λαβής
| Όνομα προϊόντος: | Φιλικό προς το περιβάλλον Συγκολλημένο συρμάτινο καλάθι με σχέδιο λαβής |
|---|---|
| Πολλαπλών χρήσεων: | Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την αποθήκευση διαφορετικών αντικειμένων όπως παιχνίδια, ρούχα και προμ |
| Τοποθεσία εκθεσιακού χώρου: | Κανένας |
Εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση ΣΣ διήθη για ανθεκτικό φιλτράρισμα στην οξεία παρασκευή
| Όνομα προϊόντος: | Φίλτρα πλέγματος SS |
|---|---|
| Κλειδί: | Εξαιρετική Αντοχή στη Διάβρωση για Ανθεκτική Διήθηση σε Όξινη Διαδικασία Αφαίρεσης Σιδήρου |
| Τύπος ύφανσης: | Απλό, twill, ολλανδικά |
Σωλήνας πλέγματος φίλτρου ανθεκτικός στη θερμοκρασία για τρόφιμα
| Όνομα Παραγωγής: | Φίλτρο σωλήνα πλέγματος |
|---|---|
| Κλειδί: | Ανθεκτικό σε θερμοκρασία για τρόφιμα |
| Πάχος: | 0.5mm - 5mm |
Διχτυωτό πλέγμα από υφαντό σύρμα για φίλτρα, αντοχή σε θερμοκρασία έως 800°C
| Κλειδί: | Αντοχή σε θερμοκρασία έως 800°C |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Δαχτυλίδι υφασμένο για φίλτρο |
| Χρήση: | Βιομηχανία, Χημικά, Τρόφιμα και Ποτά, Φαρμακευτικά |
Φίλτρα από ανοξείδωτο ατσάλι με πλέγμα υψηλής αντοχής, τύπου απλής ύφανσης
| Όνομα Παραγωγής: | Φίλτρα πλέγματος SS |
|---|---|
| Κλειδί: | Υψηλής αντοχής με απλή ύφανση |
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή αντοχή, Ανθεκτικό, Εύκολο στον καθαρισμό |
Καλάθι αποθήκευσης πλέγματος αντιγηραντικού υλικού Εύκολο στην εγκατάσταση
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | υφασμένο κουτί |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 20-25 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T,L/C |
Φίλτρα από ανοξείδωτο ατσάλι φαρμακευτικής ποιότητας για βέλτιστα αποτελέσματα διήθησης
| Ανοιγμα: | 0.5mm - 10mm |
|---|---|
| Μέγεθος: | Διάφορα μεγέθη διαθέσιμα |
| Σχήμα: | Πλέγμα |
Φίλτρο καλαθιού με λαβή πάχους 0,5mm-5mm για βιομηχανική διαδικασία φιλτραρίσματος
| Κλειδί: | Φίλτρο καλάθι χειρισμού |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Βιομηχανική διαδικασία φιλτραρίσματος |
| Χρήση: | Βιομηχανία, Χημικά, Τρόφιμα και Ποτά, Φαρμακευτικά |


