Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel mesh basket ] αγώνας 53 προϊόντα.
Διάμετρος τρύπας 8 mm Προσαρμοσμένο σάκκο από ανοξείδωτο χάλυβα για διήθηση σε ασημένιο χρώμα
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Αποθήκευση |
| Όνομα προϊόντος: | καλάθι από ανοξείδωτο χάλυβα |
Ανθεκτικό καλάθι από ανοξείδωτο χάλυβα χωρητικότητας 500-2000g, προσαρμοσμένο μέγεθος
| Διάμετρος σύρματος: | Custom Made |
|---|---|
| Πολύπλευρος: | Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε διάφορες ρυθμίσεις όπως σπίτι, γραφείο και γκαράζ |
| διάμετρος οπής: | 3mm, 5mm, 8mm και επί παραγγελία |
Συσκευή αποστείρωσης από ανοξείδωτο χάλυβα με πλέγμα, κουτί από συρμάτινο πλέγμα για γεννήτρια κρύου καπνίσματος
| Σχέδιο: | Σχεδιασμός ανοιχτού πλέγματος για ορατότητα και αερισμό |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Αποθήκευση |
| Τεχνική: | Υφαντικές συγκόλληση |
Φίλτρο νερού από ανοξείδωτο ατσάλι με απλή ύφανση, καθαρό νερό με μεταλλικό φίλτρο ντους
| Όνομα Παραγωγής: | Μεταλλικό φίλτρο ντους |
|---|---|
| Κλειδί: | Νερό σε απλό υφασμό |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ηλεκτρολυτική λαξευτική, οξεία παρασκευή |
BASKET METALICO DE MALLA CON SUPERFICIE LISA, NO TOXICO E INSIPIDO. CARACTERISTICAS: COLOR PLATA
| άλλο όνομα: | Γεννήτρια κρύου καπνού |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Ικανότητα: | 500-2000g |
Πολυσχιδές Custom Ατσάλι Τα καλάθια ομαλές επιφάνειες και γκαράζ
| Όνομα προϊόντος: | καλάθι από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| διάμετρος οπής: | 3mm, 5mm, 8mm και επί παραγγελία |
| Επιφάνεια: | Λείος |
Καλάθι Premium συρμάτινο πλέγμα | Αεριζόμενο καλάθι αποθήκευσης με καπάκι που κλειδώνει
| Όνομα προϊόντος: | Καλάθι Premium συρμάτινο πλέγμα | Αεριζόμενο καλάθι αποθήκευσης με καπάκι που κλειδώνει |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Αποθήκευση |
| Τεχνική: | Υφαντικές συγκόλληση |
Κελάρι με τρύπημα συρματόπλέγματος με κάλυμμα για βιομηχανική χρήση
| Όνομα προϊόντος: | καλάθι από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πολλαπλών χρήσεων: | Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την αποθήκευση διαφορετικών αντικειμένων όπως παιχνίδια, ρούχα και προμ |
| Τοποθεσία εκθεσιακού χώρου: | Κανένας |
Basket de malla de alambre resistente a la corrosión para ahumado en frío, soldadura tejida
| Πολλαπλών χρήσεων: | Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την αποθήκευση διαφορετικών αντικειμένων όπως παιχνίδια, ρούχα και προμ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | καλάθι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τοποθεσία εκθεσιακού χώρου: | Κανένας |
Συμπαγής δομή καλαθιού από μεταλλικό πλέγμα ασφαλούς τοποθέτησης
| Όνομα προϊόντος: | Συμπαγής δομή καλαθιού από μεταλλικό πλέγμα ασφαλούς τοποθέτησης |
|---|---|
| Υλικό: | Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα, 316,304, Monel, Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Φίλτρα, Θωράκιση EMI, Προστατευτικό πλέγμα, Υφαντό συρμάτινο πλέγμα, Μαξιλάρι Demiter |


