Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel mesh basket ] eşleşme 28 Ürünler.
8mm Delik Çapı Özel Yapım Paslanmaz Çelik Filtreleme İçin Gümüş Renkli Tel Örgü Sepet
| Renk: | Gümüş |
|---|---|
| Uygulamalar: | Depolamak |
| Ürün adı: | paslanmaz çelik sepet |
Endüstriyel 316/316L Paslanmaz Çelik Filtreleri
| Üretim Adı: | Paslanmaz çelik örgü filtreler |
|---|---|
| Koşu Modu: | Endüstriyel uygulamalarda özelleştirilmiş |
| Yüzey İşlem: | Elektrolitik parlatma, asit turşusu |
Dayanıklı paslanmaz çelik tel sepet 500-2000g Kapasite Özel boyut
| Tel çapı: | Özel yapılmış |
|---|---|
| Tek kafalı sıvı dolum makinası: | Ev, Ofis, Garaj Gibi Çeşitli Ortamlarda Kullanılabilir |
| delik çapı: | 3mm,5mm,8mm ve özel üretim |
Sterilizasyon Çelik Tel Örgü Sepet Konteyner Kutusu Soğuk Duman Jeneratörü İçin Tel Örgü
| Tasarım: | Görünürlük ve Havalandırma İçin Açık Mesh Tasarımı |
|---|---|
| Uygulamalar: | Depolamak |
| Teknik: | Dokuma kaynak |
Düz Dokuma Paslanmaz Çelik Tel Örgü Su Filtresi Temiz Su Metal Duş Filtresi
| Üretim Adı: | Metal Duş Filtresi |
|---|---|
| Koşu Modu: | Düz örgülü su |
| Yüzey İşlem: | Elektrolitik parlatma, asit turşusu |
Yumuşak Yüzey Metal Mesh Basket Zehirli ve Tatsız Özellikler Gümüş Renkli
| diğer isim: | Soğuk Duman Jeneratörü |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Kapasite: | 500-2000g |
Çok Yönlü Özel Paslanmaz Çelik Sepetler Pürüzsüz Yüzeyler ve Garaj
| Ürün adı: | paslanmaz çelik sepet |
|---|---|
| delik çapı: | 3mm,5mm,8mm ve özel üretim |
| Yüzey: | Düz |
Laboratuvar Tel Örgü Sepeti Paslanmaz Çelik Yüksek Sıcaklık Sterilizasyonu Dokuma Kaynak
| Üretim Adı: | Laboratuvar için Paslanmaz Çelik Yüksek Sıcaklık Sterilizasyonu |
|---|---|
| Anahtar kelime: | Tel örgü sepet |
| Teknik: | Dokuma kaynak |
Pas Dayanıklı Tel Ağı Basket Soğuk Duman Jeneratörü Dokuma kaynak
| Çok amaçlı: | Oyuncak, Elbise, Ofis Malzemeleri Gibi Farklı Eşyaların Saklanması İçin Kullanılabilir |
|---|---|
| Ürün adı: | paslanmaz çelik sepet |
| Showroom Konumu: | Hiçbiri |
Premium Hasır Sepet | Kilitli Kapaklı Havalandırmalı Saklama Sepeti
| Ürün adı: | Premium Hasır Sepet | Kilitli Kapaklı Havalandırmalı Saklama Sepeti |
|---|---|
| Uygulamalar: | Depolamak |
| Teknik: | Dokuma kaynak |


