Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ steel wire mesh basket ] αγώνας 46 προϊόντα.
Διαθέσιμο συρμάτινο καλάθι βιομηχανικής ποιότητας
| Όνομα προϊόντος: | Διαθέσιμο συρμάτινο καλάθι βιομηχανικής ποιότητας |
|---|---|
| Υλικό: | Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα, 316,304, Monel, Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Φίλτρα, Θωράκιση EMI, Προστατευτικό πλέγμα, Υφαντό συρμάτινο πλέγμα, Μαξιλάρι Demiter |
Ευέλικτο στη χρήση Σχεδίαση στοιβαζόμενο καλάθι συγκολλημένου σύρματος
| Όνομα προϊόντος: | Ευέλικτο στη χρήση Σχεδίαση στοιβαζόμενο καλάθι συγκολλημένου σύρματος |
|---|---|
| Υλικό: | Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα, 316,304, Monel, Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Φίλτρα, Θωράκιση EMI, Προστατευτικό πλέγμα, Υφαντό συρμάτινο πλέγμα, Μαξιλάρι Demiter |
Ενισχυμένες συγκολλημένες αρθρώσεις Συγκολλημένο συρμάτινο καλάθι με λαβή για εύκολη μεταφορά
| Όνομα προϊόντος: | Ενισχυμένες συγκολλημένες αρθρώσεις Συγκολλημένο συρμάτινο καλάθι με λαβή για εύκολη μεταφορά |
|---|---|
| Υλικό: | Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα, 316,304, Monel, Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Φίλτρα, Θωράκιση EMI, Προστατευτικό πλέγμα, Υφαντό συρμάτινο πλέγμα, Μαξιλάρι Demiter |
Συρμάτινο καλάθι υψηλής φέρουσας ικανότητας κατάλληλο για αποθήκευση κουζίνας
| Όνομα προϊόντος: | Συρμάτινο καλάθι υψηλής φέρουσας ικανότητας κατάλληλο για αποθήκευση κουζίνας |
|---|---|
| Υλικό: | Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα, 316,304, Monel, Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Φίλτρα, Θωράκιση EMI, Προστατευτικό πλέγμα, Υφαντό συρμάτινο πλέγμα, Μαξιλάρι Demiter |
Καλάθι με συγκολλημένο σύρμα κατά της γήρανσης Ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες
| Όνομα προϊόντος: | Καλάθι με συγκολλημένο σύρμα κατά της γήρανσης Ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες |
|---|---|
| Υλικό: | Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα, 316,304, Monel, Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Φίλτρα, Θωράκιση EMI, Προστατευτικό πλέγμα, Υφαντό συρμάτινο πλέγμα, Μαξιλάρι Demiter |
Διχτυωτό πλέγμα από υφαντό σύρμα για φίλτρα, αντοχή σε θερμοκρασία έως 800°C
| Κλειδί: | Αντοχή σε θερμοκρασία έως 800°C |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Δαχτυλίδι υφασμένο για φίλτρο |
| Χρήση: | Βιομηχανία, Χημικά, Τρόφιμα και Ποτά, Φαρμακευτικά |
Ανθεκτικό καλάθι από ανοξείδωτο χάλυβα χωρητικότητας 500-2000g, προσαρμοσμένο μέγεθος
| Διάμετρος σύρματος: | Custom Made |
|---|---|
| Πολύπλευρος: | Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε διάφορες ρυθμίσεις όπως σπίτι, γραφείο και γκαράζ |
| διάμετρος οπής: | 3mm, 5mm, 8mm και επί παραγγελία |
Συσκευή αποστείρωσης από ανοξείδωτο χάλυβα με πλέγμα, κουτί από συρμάτινο πλέγμα για γεννήτρια κρύου καπνίσματος
| Σχέδιο: | Σχεδιασμός ανοιχτού πλέγματος για ορατότητα και αερισμό |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Αποθήκευση |
| Τεχνική: | Υφαντικές συγκόλληση |
Καλάθι με λεπτό πλέγμα | Φορητό καλάθι ιατρικής αποστείρωσης με ασφαλές καπάκι
| Όνομα προϊόντος: | Καλάθι με λεπτό πλέγμα | Φορητό καλάθι ιατρικής αποστείρωσης με ασφαλές καπάκι |
|---|---|
| Εύκολο στο καθάρισμα: | Ανθεκτικό στη σκουριά και καθαρίζεται εύκολα |
| Εφαρμογές: | Αποθήκευση |
BASKET METALICO DE MALLA CON SUPERFICIE LISA, NO TOXICO E INSIPIDO. CARACTERISTICAS: COLOR PLATA
| άλλο όνομα: | Γεννήτρια κρύου καπνού |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Ικανότητα: | 500-2000g |


