Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ dishwasher safe mesh storage basket ] mecz 0 produkty.
Przepraszam!
Twoje wyszukiwania "dishwasher safe mesh storage basket" nie pasuje do żadnych produktów.
możesz Poprosić o wycenę abyśmy mogli dopasować produkty dla Ciebie.
Related Products
Siatkowy kosz do przechowywania, który można myć w zmywarce. Nadaje się do przechowywania
| Nazwa produktu | Siatkowy kosz do przechowywania, który można myć w zmywarce. Nadaje się do przechowywania |
|---|---|
| Tworzywo | Drut ze stali nierdzewnej, 316,304, Monel, miedź |
| Aplikacja | Filtry, ekranowanie EMI, siatka ochronna, tkana siatka druciana, podkładka Demiter |
| Technika | Tkane, perforowane |
Filtr ze spiekanego metalu bezpieczny w kontakcie z żywnością, odpowiedni do środowiska próżniowego
| Nazwa produktu | Filtr ze spiekanego metalu bezpieczny w kontakcie z żywnością, odpowiedni do środowiska próżniowego |
|---|---|
| Tworzywo | Metal, stal nierdzewna, 316, SS 304, ss 316L proszek porowaty metal |
| Ocena filtra | 99%,30%-54%,27%-80% Siatka filtra,98%,ponad 80% |
| Kształt dziury | Kwadratowy, okrągły, diamentowy, dostosowany, sześciokątny |
Spiekane medium filtracyjne o niskim oporze przepływu, bez wydzielania mediów
| Nazwa produktu | Spiekane medium filtracyjne o niskim oporze przepływu, bez wydzielania mediów |
|---|---|
| Waga | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie | aluminiowe obramowanie |
| Rozmiar otwarcia | 0,04-2,0 mm |
Ekologiczna mata siatkowa do grillowania SS wielokrotnego użytku Niełatwa do odkształcenia
| Nazwa produktu | Ekologiczna mata siatkowa do grillowania SS wielokrotnego użytku Niełatwa do odkształcenia |
|---|---|
| Tworzywo | Drut ze stali nierdzewnej, 304,316,430, AISI 202/304/316/304L / 316L |
| Aplikacja | Filtry, tkane siatki druciane, siatki ochronne, budowlane, klatki dla kurczaków |
| Technika | Tkana, spawana siatka, perforowana |
Brak zrzucania materiału Metalowy filtr siatkowy Jednolity rozkład wielkości porów
| Nazwa produktu | Brak zrzucania materiału Metalowy filtr siatkowy Jednolity rozkład wielkości porów |
|---|---|
| Tworzywo | Metal, stal nierdzewna, nylon, 316L, stal węglowa |
| Kształt dziury | Kwadratowy, okrągły, mikroporowy, eliptyczny itp., Prostokąt |
| Stosowanie | Filtr cieczy, filtr powietrza, ciecz-ciecz, filtr samochodowy, filtr stały |
Odporny na starzenie się kosz z drutu spawanego, odporny na warunki atmosferyczne
| Nazwa produktu | Odporny na starzenie się kosz z drutu spawanego, odporny na warunki atmosferyczne |
|---|---|
| Tworzywo | Drut ze stali nierdzewnej, 316,304, Monel, miedź |
| Aplikacja | Filtry, ekranowanie EMI, siatka ochronna, tkana siatka druciana, podkładka Demiter |
| Technika | Tkane, perforowane |
Filtr ze spiekanego metalu o wysokiej stabilności strukturalnej, odpowiedni do uzdatniania wody
| Nazwa produktu | Filtr ze spiekanego metalu o wysokiej stabilności strukturalnej, odpowiedni do uzdatniania wody |
|---|---|
| Tworzywo | Metal, stal nierdzewna, 316, SS 304, ss 316L proszek porowaty metal |
| ocena filtra | 99%,30%-54%,27%-80% Siatka filtra,98%,ponad 80% |
| Kształt dziury | Kwadratowy, okrągły, diamentowy, dostosowany, sześciokątny |
Odporna na zarysowania powierzchnia spiekanego filtra Medium Niska częstotliwość konserwacji
| Nazwa produktu | Odporna na zarysowania powierzchnia spiekanego filtra Medium Niska częstotliwość konserwacji |
|---|---|
| Waga | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie | aluminiowe obramowanie |
| Rozmiar otwarcia | 0,04-2,0 mm |


