Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ stainless steel woven wire mesh ] mecz 255 produkty.
304 Włókno sieciowe ze stali nierdzewnej Kosze srebrne Odporne na rdzew Łatwo czyste przechowywanie
| Łatwe do czyszczenia: | Odporne na rdzę i łatwe do czyszczenia |
|---|---|
| Aplikacje: | Składowanie |
| średnica otworu: | 3mm, 5mm, 8mm i wykonane na zamówienie |
6-12 mm grubość Filtr sieci ze stali nierdzewnej odporny na korozję cechy Bezpłatna próbka
| Próbka: | Bezpłatny |
|---|---|
| Konserwacja: | Niskie koszty utrzymania |
| rozmiar otwarcia: | Od 2 mikronów do 5000 mikronów |
Spersonalizowany styl tkania siatki drucianej ze stali nierdzewnej do separacji gaz-ciecz
| Styl tkania: | Współiły metalu i włókna |
|---|---|
| Otwarcie siatki: | 0,5 mm-5 mm |
| Typ tkania: | Dzianie |
Rurociąg sieciowy z nierdzewnej stali nierdzewnej
| Połączenia końcowe: | Gwintowane, kołnierzowe lub spawane |
|---|---|
| Klawisz: | Cylindryczny |
| Wykończenie powierzchni: | Elektropolerowane |
Kwadratowa lub okrągła miedziana siatka dzianinowa, odporna na korozję, na zamówienie
| Przewody Dia: | 0,15-0,32 mm |
|---|---|
| Cechy: | Elastyczne, trwałe, odporne na korozję |
| Długość siatki: | 30 METRÓW NA ROLKĘ |
Zastosowane Włókna Włókna Włókna Włókna Włókna Włókna Włókna Włókna Włókna Włókna Włókna
| Typ tkania: | Dzianie |
|---|---|
| Przewody Dia: | 0,15-0,32 mm |
| Model: | 200-400 |
Nawet grzewcza mata siatkowa do grillowania SS zapobiega spadaniu żywności
| Nazwa produktu: | Nawet grzewcza mata siatkowa do grillowania SS zapobiega spadaniu żywności |
|---|---|
| Tworzywo: | Drut ze stali nierdzewnej, 304,316,430, AISI 202/304/316/304L / 316L |
| Aplikacja: | Filtry, tkane siatki druciane, siatki ochronne, budowlane, klatki dla kurczaków |
1 - 20000 mikronów SS Filtry sieciowe Sintering perforated dla ropy naftowej i wody
| Nazwa produktu: | Filtry siatkowe SS o średnicy 1 - 20000 mikronów do oleju i wody |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, nylon, 316L, stal węglowa |
| Stosowanie: | Filtr cieczy, filtr powietrza, ciecz-ciecz, filtr samochodowy, filtr stały |
Filtry sieciowe SS odporne na kwas i alkalie, obsługujące wysokie temperatury do 480°C
| Nazwa produktu: | Odporny na kwasy i zasady filtr siatkowy SS wytrzymuje wysokie temperatury do 480 ℃ |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, nylon, 316L, stal węglowa |
| Stosowanie: | Filtr cieczy, filtr powietrza, ciecz-ciecz, filtr samochodowy, filtr stały |
Filtry sieciowe metalowe SS przeznaczone do oczyszczania wody
| Nazwa produktu: | Do uzdatniania wody Filtr siatkowy SS oferuje opcjonalny materiał spożywczy |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, nylon, 316L, stal węglowa |
| Stosowanie: | Filtr cieczy, filtr powietrza, ciecz-ciecz, filtr samochodowy, filtr stały |


