Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ wire mesh filter disc ] mecz 151 produkty.
Przyjazna dla środowiska metalowa dzianina netto o niskim spadku ciśnienia
| Nazwa produktu: | Przyjazna dla środowiska metalowa dzianina netto o niskim spadku ciśnienia |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, 316, SS 304, ss 316L proszek porowaty metal |
| Kształt dziury: | Kwadratowy, okrągły, diamentowy, dostosowany, sześciokątny |
Lekka konstrukcja z metalowej dzianiny, wielokrotnego użytku i nadająca się do prania
| Nazwa produktu: | Lekka konstrukcja z metalowej dzianiny, wielokrotnego użytku i nadająca się do prania |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, 316, SS 304, ss 316L proszek porowaty metal |
| Kształt dziury: | Kwadratowy, okrągły, diamentowy, dostosowany, sześciokątny |
Metalowa dzianinowa siatka o niskim spadku ciśnienia, odpowiednia do oczyszczania powietrza
| Nazwa produktu: | Metalowa dzianinowa siatka o niskim spadku ciśnienia, odpowiednia do oczyszczania powietrza |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, 316, SS 304, ss 316L proszek porowaty metal |
| Kształt dziury: | Kwadratowy, okrągły, diamentowy, dostosowany, sześciokątny |
Siatka z dzianiny metalowej bezpieczna w kontakcie z żywnością Doskonała przewodność cieplna
| Nazwa produktu: | Siatka z dzianiny metalowej bezpieczna w kontakcie z żywnością Doskonała przewodność cieplna |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, 316, SS 304, ss 316L proszek porowaty metal |
| Kształt dziury: | Kwadratowy, okrągły, diamentowy, dostosowany, sześciokątny |
Filtr z filtrem z ekranu ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Filtr z siatką ze stali nierdzewnej: łatwy transport, proste przechowywanie |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, stal nierdzewna, nylon, 316L, stal węglowa |
| Stosowanie: | Filtr cieczy, filtr powietrza, ciecz-ciecz, filtr samochodowy, filtr stały |
Spiekane medium filtracyjne o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, odpowiednie do filtracji gazów
| Nazwa produktu: | Spiekane medium filtracyjne o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, odpowiednie do filtracji gazów |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Element filtrujący spieczony ze stali nierdzewnej do części zamiennych prasy filtracyjnej
| Nazwa produkcji: | Elementy maszyn Części zamienne do pras filtracyjnych |
|---|---|
| Słowo klucz: | Filtr do spiekania ze stali nierdzewnej |
| Długość: | 30-800 mm |
Przemysłowe spiekanie elementów filtracyjnych z metalu o rozmiarze mikronowym 1-1000um
| Nazwa produkcji: | Spiekany filtr |
|---|---|
| Klawisz: | Klasa przemysłowa z mikronem rozmiar 1-1000um |
| Przepuszczalność powietrza: | ≥600 l / dm² / min |
Element filtrujący ze spiekanego metalu nadający się do sterylizacji w wysokiej temperaturze, odpowiedni do filtracji cieczy
| Nazwa produktu: | Element filtrujący ze spiekanego metalu nadający się do sterylizacji w wysokiej temperaturze, odpowi |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Niełatwa do zatkania spiekana świeca filtracyjna kompatybilna z różnymi filtrami
| Nazwa produktu: | Niełatwa do zatkania spiekana świeca filtracyjna kompatybilna z różnymi filtrami |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |


