All Products
Keywords [ wire mesh storage basket ] match 39 Products.
Eco-friendly Material Welded Wire Basket With Handle Design
| Features: | Non-toxic And Tasteless, Durable |
|---|---|
| Product Name: | Eco-friendly Material Welded Wire Basket With Handle Design |
| Multi-Purpose: | Can Be Used For Storing Different Items Such As Toys, Clothes, And Office Supplies |
High Filtration Efficiency Sintered Porous Metal Element No Leakage
| Product Name: | High Filtration Efficiency Sintered Porous Metal Element No Leakage |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel Wire,316,304,Monel,Copper |
| Application: | Filters,EMI Shielding,Protecting Mesh,Woven Wire Mesh,Demiter Pad |
High Purity Filtration Output Sintered Metal Filter Fast Flow Speed
| Product Name: | High Purity Filtration Output Sintered Metal Filter Fast Flow Speed |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel Wire,316,304,Monel,Copper |
| Application: | Filters,EMI Shielding,Protecting Mesh,Woven Wire Mesh,Demiter Pad |
Smooth Surface Metal Mesh Basket Non Toxic And Tasteless Features Silver Colour
| Other Name: | Cold Smoke Generator |
|---|---|
| Colour: | Silver |
| Capacity: | 500-2000g |
Versatile Custom Stainless Steel Baskets Smooth Surfaces And Garage
| Features: | Non-toxic And Tasteless, Durable |
|---|---|
| Product Name: | Stainless Steel Basket |
| Hole Diameter: | 3mm,5mm ,8mm And Custom Made |
Durable Stainless Steel Wire Basket 500-2000g Capacity Custom Size
| Wire Diameter: | Custom Made |
|---|---|
| Versatile: | Can Be Used In Various Settings Such As Home, Office, And Garage |
| Hole Diameter: | 3mm,5mm ,8mm And Custom Made |
Hole Diameter 8mm Custom Made Stainless Steel Mesh Basket For Filtration In Silver Colour
| Features: | Non-toxic And Tasteless, Durable |
|---|---|
| Colour: | Silver |
| Applications: | Storage |
Upgrade Woven Grille Basket Stainless Steel BBQ Mesh For Barbecue
| Product Name: | Upgrade Woven Grille Basket Stainless Steel BBQ Mesh For Barbecue |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Usage: | Kitchen Cooking\Baking\BBQ\Smoking |
Anti-slip performance Perforated Metal Grilles Environmentally friendly material
| Product Name: | Anti-slip Performance Perforated Metal Grilles Environmentally Friendly Material |
|---|---|
| Application: | Filters,Screen,Protecting Mesh,decoration,Curtain Wall |
| Material: | Stainless Steel Wire,Black Wire Mesh,Low Carbon Steel,Aluminum Plate,Iron Plate |


