Alle producten
zoekwoorden [ wire mesh storage basket ] bij elkaar passen 39 producten.
Milieuvriendelijk materiaal gelaste draadmand met handvatontwerp
| Productnaam: | Milieuvriendelijk materiaal gelaste draadmand met handvatontwerp |
|---|---|
| Multifunctioneel: | Kan worden gebruikt voor het opbergen van verschillende items, zoals speelgoed, kleding en kantoorbe |
| Showroom Locatie: | Geen |
Hoge filtratie-efficiëntie Gesinterd poreus metalen element Geen lekkage
| Productnaam: | Hoge filtratie-efficiëntie Gesinterd poreus metalen element Geen lekkage |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staaldraad, 316.304, Monel, koper |
| Sollicitatie: | Filters, EMI-afscherming, beschermingsgaas, geweven gaas, demiterpad |
Hoge zuiverheid filtratie output gesinterde metalen filter snelle stroomsnelheid
| Productnaam: | Hoge zuiverheid filtratie output gesinterde metalen filter snelle stroomsnelheid |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staaldraad, 316.304, Monel, koper |
| Sollicitatie: | Filters, EMI-afscherming, beschermingsgaas, geweven gaas, demiterpad |
Gladde metalen gaasmand niet giftig en smaakloos Kenmerken Zilverkleur
| andere naam: | Koude Rookgenerator |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Capaciteit: | 500-2000g |
Veelzijdig Custom roestvrijstalen manden gladde oppervlakken en garage
| Productnaam: | Koffer van roestvrij staal |
|---|---|
| gat diameter: | 3mm, 5mm, 8mm en naar maat gemaakt |
| Oppervlak: | Zacht |
Duurzaam roestvrij staal draad mandje 500-2000g capaciteit maat
| Draaddiameter: | Op maat gemaakt |
|---|---|
| Veelzijdig: | Kan in verschillende omgevingen worden gebruikt, zoals thuis, op kantoor en in de garage |
| gat diameter: | 3mm, 5mm, 8mm en naar maat gemaakt |
Hooldiameter 8 mm Op maat gemaakte roestvrijstalen gaasmand voor filtratie in zilveren kleur
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Toepassingen: | Opslag |
| Productnaam: | Koffer van roestvrij staal |
Upgrade geweven roostermand roestvrij staal BBQ-gaas voor barbecue
| Productnaam: | Upgrade geweven roostermand roestvrij staal BBQ-gaas voor barbecue |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Gebruik: | Keuken die \- Baksel\ BARBECUE \ het Roken koken |
Antislipprestaties Geperforeerde metalen roosters Milieuvriendelijk materiaal
| Productnaam: | Antislipprestaties Geperforeerde metalen roosters Milieuvriendelijk materiaal |
|---|---|
| Sollicitatie: | Filters, scherm, gaas beschermen, decoratie, vliesgevel |
| Materiaal: | Roestvrij staaldraad, zwart gaas, koolstofarm staal, aluminium plaat, ijzeren plaat |


