Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ wire mesh storage basket ] eşleşme 39 Ürünler.
Saplı Tasarımlı Çevre Dostu Malzeme Kaynaklı Tel Sepet
| Ürün adı: | Saplı Tasarımlı Çevre Dostu Malzeme Kaynaklı Tel Sepet |
|---|---|
| Çok amaçlı: | Oyuncak, Elbise, Ofis Malzemeleri Gibi Farklı Eşyaların Saklanması İçin Kullanılabilir |
| Showroom Konumu: | Hiçbiri |
Yüksek Filtrasyon Verimliliği Sinterlenmiş Gözenekli Metal Elemanı Sızıntı Yok
| Ürün adı: | Yüksek Filtrasyon Verimliliği Sinterlenmiş Gözenekli Metal Elemanı Sızıntı Yok |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik Tel,316,304,Monel,Bakır |
| Başvuru: | Filtreler, EMI koruyucu, Koruma Mesh, Dokuma Hasır, Demiter Pad |
Yüksek Saflıkta Filtrasyon Çıkışı Sinterlenmiş Metal Filtre Hızlı Akış Hızı
| Ürün adı: | Yüksek Saflıkta Filtrasyon Çıkışı Sinterlenmiş Metal Filtre Hızlı Akış Hızı |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik Tel,316,304,Monel,Bakır |
| Başvuru: | Filtreler, EMI koruyucu, Koruma Mesh, Dokuma Hasır, Demiter Pad |
Yumuşak Yüzey Metal Mesh Basket Zehirli ve Tatsız Özellikler Gümüş Renkli
| diğer isim: | Soğuk Duman Jeneratörü |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Kapasite: | 500-2000g |
Çok Yönlü Özel Paslanmaz Çelik Sepetler Pürüzsüz Yüzeyler ve Garaj
| Ürün adı: | paslanmaz çelik sepet |
|---|---|
| delik çapı: | 3mm,5mm,8mm ve özel üretim |
| Yüzey: | Düz |
Dayanıklı paslanmaz çelik tel sepet 500-2000g Kapasite Özel boyut
| Tel çapı: | Özel yapılmış |
|---|---|
| Tek kafalı sıvı dolum makinası: | Ev, Ofis, Garaj Gibi Çeşitli Ortamlarda Kullanılabilir |
| delik çapı: | 3mm,5mm,8mm ve özel üretim |
8mm Delik Çapı Özel Yapım Paslanmaz Çelik Filtreleme İçin Gümüş Renkli Tel Örgü Sepet
| Renk: | Gümüş |
|---|---|
| Uygulamalar: | Depolamak |
| Ürün adı: | paslanmaz çelik sepet |
Barbekü için Dokuma Izgara Sepeti Paslanmaz Çelik Barbekü Mesh Yükseltme
| Ürün adı: | Barbekü için Dokuma Izgara Sepeti Paslanmaz Çelik Barbekü Mesh Yükseltme |
|---|---|
| Malzeme: | maden |
| Kullanım: | Mutfak Yemek Pişirme\Pişirme\Barbekü\Sigara İçme |
Kaymayı önleme performansı Delikli Metal Izgaralar Çevre dostu malzeme
| Ürün adı: | Kaymayı önleme performansı Delikli Metal Izgaralar Çevre dostu malzeme |
|---|---|
| Başvuru: | Filtreler, Ekran, Koruma Mesh, dekorasyon, Perde duvar |
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik Tel, Siyah Hasır, Düşük karbonlu çelik, Alüminyum levha, Demir Plaka |


