Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ stainless steel woven wire mesh ] mecz 255 produkty.
Doskonała skuteczność filtracji Blachy perforowane Lekkie, ale wytrzymałe
| Nazwa produktu: | Doskonała skuteczność filtracji Blachy perforowane Lekkie, ale wytrzymałe |
|---|---|
| Aplikacja: | Filtry, ekran, siatka ochronna, dekoracja, ściana osłonowa |
| Tworzywo: | Drut ze stali nierdzewnej, czarna siatka druciana, stal niskowęglowa, płyta aluminiowa, płyta żelazn |
Równomierny rozkład otworów Nawiercone blachy odpowiednie do wentylacji
| Nazwa produktu: | Równomierny rozkład otworów Nawiercone blachy odpowiednie do wentylacji |
|---|---|
| Aplikacja: | Filtry, ekran, siatka ochronna, dekoracja, ściana osłonowa |
| Tworzywo: | Drut ze stali nierdzewnej, czarna siatka druciana, stal niskowęglowa, płyta aluminiowa, płyta żelazn |
Filtr metalowy w proszku spiekany do filtracji na poziomie mikronowym
| Nazwa produkcji: | Filtry ze spieczonej siatki drucianej |
|---|---|
| Klawisz: | Wskaźnik przysłony ≥40% dla efektywnej filtracji cieczy i gazu |
| Ocena filtracji: | 1-200 mikronów |
Wytrzymałe pierwiastki filtrowe z sinterowanego metalu przedłużony okres użytkowania Filtr z proszkiem z sinterowanego metalu
| Nazwa produkcji: | Filtry ze spieczonej siatki drucianej |
|---|---|
| Klawisz: | Wskaźnik przysłony ≥40% dla efektywnej filtracji cieczy i gazu |
| Ocena filtracji: | 1-200 mikronów |
Spiekane medium filtracyjne o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, odpowiednie do filtracji gazów
| Nazwa produktu: | Spiekane medium filtracyjne o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, odpowiednie do filtracji gazów |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Element filtrujący ze spiekanego metalu nadający się do sterylizacji w wysokiej temperaturze, odpowiedni do filtracji cieczy
| Nazwa produktu: | Element filtrujący ze spiekanego metalu nadający się do sterylizacji w wysokiej temperaturze, odpowi |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Niełatwa do zatkania spiekana świeca filtracyjna kompatybilna z różnymi filtrami
| Nazwa produktu: | Niełatwa do zatkania spiekana świeca filtracyjna kompatybilna z różnymi filtrami |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Niełatwa do zatkania spiekana świeca filtracyjna odpowiednia do filtracji cieczy
| Nazwa produktu: | Niełatwa do zatkania spiekana świeca filtracyjna odpowiednia do filtracji cieczy |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Sterylizowany w wysokiej temperaturze spiekany wkład filtrujący Niższe koszty operacyjne
| Nazwa produktu: | Sterylizowany w wysokiej temperaturze spiekany wkład filtrujący Niższe koszty operacyjne |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |
Spiekane medium filtracyjne o wysokiej wydajności filtracyjnej, bez wydzielania mediów
| Nazwa produktu: | Spiekane medium filtracyjne o wysokiej wydajności filtracyjnej, bez wydzielania mediów |
|---|---|
| Waga: | 0,3 kg |
| Filtruj obramowanie: | aluminiowe obramowanie |


