Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ perforated metal panel ] αγώνας 39 προϊόντα.
Διάτρητες μεταλλικές σίτες με σχέδιο πολλαπλών οπών κατάλληλες για πλέγμα εξαερισμού
| Όνομα προϊόντος: | Διάτρητες μεταλλικές σίτες με σχέδιο πολλαπλών οπών κατάλληλες για πλέγμα εξαερισμού |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φίλτρα, Οθόνη, Προστατευτικό Πλέγμα, Διακόσμηση, Κουρτινότοιχος |
| Υλικό: | Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα, Μαύρο συρμάτινο πλέγμα, χάλυβας χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα, πλά |
Ελαφριές αλλά ανθεκτικές διάτρητες μεταλλικές σίτες κατάλληλες για αερισμό
| Όνομα προϊόντος: | Ελαφριές αλλά ανθεκτικές διάτρητες μεταλλικές σίτες κατάλληλες για αερισμό |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φίλτρα, Οθόνη, Προστατευτικό Πλέγμα, Διακόσμηση, Κουρτινότοιχος |
| Υλικό: | Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα, Μαύρο συρμάτινο πλέγμα, χάλυβας χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα, πλά |
Αντιγλιστριστικό διάτρητο φύλλο μετάλλου / 3 mm στρογγυλή τρύπα διάτρητο μετάλλιο 4' x 8'
| διάμετρος οπής: | 3 χιλιοστά |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Ελαφρύ, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Σχήμα τρύπας: | Γύρω |
Διακοσμητικό διάτρητο φύλλο μετάλλου 0,5 mm Προσαρμόσιμο μοτίβο τρύπας
| Σχήμα τρύπας: | Γύρω |
|---|---|
| Ανοιχτή περιοχή: | 40% |
| Μέγεθος περιθωρίου: | 0,5 mm |
Ελαφριά προϊόντα από διάτρητο μέταλλο με μέγεθος περιθωρίου 0,5 mm και διάμετρο τρύπας 3 mm
| Μοτίβο τρύπας: | Τρικλισμένος |
|---|---|
| Προσαρμογή: | Διαθέσιμος |
| Κλειδί: | Κτίρια, προστασία, προστατευτικά κιγκλιδώματα, ηχητικά φράγματα, υποστήριξη πυρήνα φίλτρου, κ.λπ. |
0.5mm ανοξείδωτη πλάκα φίλτρου για βαριά διήθηση διάτρητη μεταλλική πλάκα
| Κλειδί: | Κτίρια, προστασία, προστατευτικά κιγκλιδώματα, ηχητικά φράγματα, υποστήριξη πυρήνα φίλτρου, κ.λπ. |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Διάτρητο πλέγμα |
| Σχήμα τρύπας: | Γύρω |
40% ανοικτή έκταση τρύπησης σιδήρου διακοσμητικά διάτρητα φύλλα μεταλλικών πάνελ
| Σχήμα τρύπας: | Γύρω |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Επικάλυψη σε σκόνη |
Στρογγυλό διάτρητο μεταλλικό φύλλο με 40% ανοιχτή επιφάνεια και διάτρητη πλάκα με βαφή πούδρας από ανοξείδωτο χάλυβα 304
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Ανοιχτή περιοχή: | 40% |
| Πάχος: | 0,5 mm |
Ανθεκτικό στη διάβρωση στρογγυλότρυπλο διάτρητο φύλλο μετάλλου 4 x 8 με επίστρωση σκόνης
| Μέγεθος φύλλου: | 4 'x 8' |
|---|---|
| Πάχος: | 0,5 mm |
| Μέγεθος περιθωρίου: | 0,5 mm |
Στήριγμα στοιχείου φίλτρου από διάτρητο φύλλο με στρογγυλές οπές για βιομηχανική διήθηση
| Προσαρμογή: | Μέγεθος, Σχήμα Οπής, Μέγεθος Οπής, Υλικό, κλπ. |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2 mm - 20 mm |
| Υλικό: | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα, αλουμίνιο, γαλβανισμένο χάλυβα, χαλκό, χαλκό, κλπ. |


