Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel woven wire mesh ] bij elkaar passen 257 producten.
Precisie-sinterproces Gesinterde filterkaars Lage stromingsweerstand
| Productnaam: | Precisie-sinterproces Gesinterde filterkaars Lage stromingsweerstand |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Gesinterd filter met hoge filtratienauwkeurigheid en gemiddelde lage stromingsweerstand
| Productnaam: | Gesinterd filter met hoge filtratienauwkeurigheid en gemiddelde lage stromingsweerstand |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Hoge stofopnamecapaciteit Gesinterde filterkaars Compact structuurontwerp
| Productnaam: | Hoge stofopnamecapaciteit Gesinterde filterkaars Compact structuurontwerp |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Gesinterd poederfilterelement met lage onderhoudsfrequentie Slijtvaste coating
| Productnaam: | Gesinterd poederfilterelement met lage onderhoudsfrequentie Slijtvaste coating |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Aanpasbaar porositeitsbereik Gesinterd filter Medium Kosteneffectief langdurig gebruik
| Productnaam: | Aanpasbaar porositeitsbereik Gesinterd filter Medium Kosteneffectief langdurig gebruik |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Krasbestendig oppervlak Gesinterd filter Gemiddeld lage onderhoudsfrequentie
| Productnaam: | Krasbestendig oppervlak Gesinterd filter Gemiddeld lage onderhoudsfrequentie |
|---|---|
| Wieght: | 0,3 kg |
| Filtergrens: | aluminiumgrens |
Industriële Sintermetalen Filterelementen Met Micron Afmetingen 1-1000um
| Productienaam: | gesinterd filter |
|---|---|
| Sleutel: | Industriële kwaliteit met micronafmetingen 1-1000um |
| Luchtpermeabiliteit: | ≥600 L / Dm² /Min |
316L gesinterd filterelement - Chemisch bestendig voor zware omgevingen
| Productienaam: | 316L gesinterd filterelement - Chemisch bestendig voor zware omgevingen |
|---|---|
| Filtratieklasse: | 1-200 microns |
| Openingstarief: | ≥40% |
Bestand tegen hoge temperaturen, gesinterd filterelement - duurzaam voor industrieel gebruik
| Productienaam: | Bestand tegen hoge temperaturen, gesinterd filterelement - duurzaam voor industrieel gebruik |
|---|---|
| Filtratieklasse: | 1-200 microns |
| Openingstarief: | ≥40% |
Aanpasbare gesinterde poederfilter met hoge apertuurratio gesinterde filterbuis
| Sleutel: | Aanpasbaar met hoge openingssnelheid |
|---|---|
| Productnaam: | Gezinterde filterbuis |
| filterwaardering: | 1-300um |


