Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel filter screen ] αγώνας 88 προϊόντα.
Φίλτρο με συρμάτινο πλέγμα ομοιόμορφου μεγέθους οπής Τέλειος έλεγχος ρυθμού ροής
| Όνομα προϊόντος: | Φίλτρο με συρμάτινο πλέγμα ομοιόμορφου μεγέθους οπής Τέλειος έλεγχος ρυθμού ροής |
|---|---|
| Marerial:: | Ανοξείδωτο ατσάλι 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Εφαρμογή: | Διήθηση αερίου / υγρού / σκόνης |
Αποτελεσματικό φίλτρο συρμάτινου πλέγματος που εμποδίζει τα συντρίμμια Υψηλός ρυθμός διαπερατότητας
| Όνομα προϊόντος: | Αποτελεσματικό φίλτρο συρμάτινου πλέγματος που εμποδίζει τα συντρίμμια Υψηλός ρυθμός διαπερατότητας |
|---|---|
| Marerial:: | Ανοξείδωτο ατσάλι 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Εφαρμογή: | Διήθηση αερίου / υγρού / σκόνης |
Μεγάλη διάρκεια ζωής Διαχωρισμός λεπτόκοκκου πλέγματος φίλτρου πυροσυσσωματωμένου πλέγματος
| Όνομα προϊόντος: | Μεγάλη διάρκεια ζωής Διαχωρισμός λεπτόκοκκου πλέγματος φίλτρου πυροσυσσωματωμένου πλέγματος |
|---|---|
| Marerial:: | Ανοξείδωτο ατσάλι 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Εφαρμογή: | Διήθηση αερίου / υγρού / σκόνης |
Απομάκρυνση σκόνης αερίου από φίλτρο συρμάτινου πλέγματος χωρίς αποβολή υλικού
| Όνομα προϊόντος: | Απομάκρυνση σκόνης αερίου από φίλτρο συρμάτινου πλέγματος χωρίς αποβολή υλικού |
|---|---|
| Marerial:: | Ανοξείδωτο ατσάλι 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Εφαρμογή: | Διήθηση αερίου / υγρού / σκόνης |
Τέλειος έλεγχος ρυθμού ροής Διαχωρισμός νερού λαδιού με φίλτρο συρμάτινου πλέγματος
| Όνομα προϊόντος: | Τέλειος έλεγχος ρυθμού ροής Διαχωρισμός νερού λαδιού με φίλτρο συρμάτινου πλέγματος |
|---|---|
| Marerial:: | Ανοξείδωτο ατσάλι 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Εφαρμογή: | Διήθηση αερίου / υγρού / σκόνης |
SS 304 316 316L Μεταλλικό φίλτρο για διήθηση υψηλών θερμοκρασιών
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | Έως 300°C |
|---|---|
| Αρμονία: | Συμβατό με ένα ευρύ φάσμα υγρών |
| Αποδοτικότητα αφαίρεσης: | Έως 99,9% |
Στήριγμα στοιχείου φίλτρου από διάτρητο φύλλο με στρογγυλές οπές για βιομηχανική διήθηση
| Προσαρμογή: | Μέγεθος, Σχήμα Οπής, Μέγεθος Οπής, Υλικό, κλπ. |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2 mm - 20 mm |
| Υλικό: | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα, αλουμίνιο, γαλβανισμένο χάλυβα, χαλκό, χαλκό, κλπ. |
Φίλτρο οθόνης πλέγματος SS χαμηλής αντίστασης ροής Κατάλληλο για αέριο υψηλής καθαρότητας
| Όνομα προϊόντος: | Φίλτρο οθόνης πλέγματος SS χαμηλής αντίστασης ροής Κατάλληλο για αέριο υψηλής καθαρότητας |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο, ανοξείδωτο ατσάλι, νάιλον, 316L, ανθρακούχο χάλυβα |
| Σχήμα τρύπας: | Τετράγωνο, στρογγυλό, μικροπόρων, ελλειπτικό κ.λπ., ορθογώνιο |
Εύκολο στο καθάρισμα και την αντικατάσταση μεταλλικό στοιχείο φίλτρου 1 ίντσας έως 12 ίντσες, επιμετάλλωση με ηλεκτρόλυση
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | Έως 300°C |
|---|---|
| Κατηγορία διήθησης: | 0.5-200 μικρών |
| Μέγιστη Πίεση: | έως 10.000 psi |
Όμορφη Εμφάνιση Διάτρητη Σίτα Μεταλλική Γαλβανισμένη Αντισκωριακή Χάλυβας
| Όνομα προϊόντος: | Όμορφη Εμφάνιση Διάτρητη Σίτα Μεταλλική Γαλβανισμένη Αντισκωριακή Χάλυβας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φίλτρα, Οθόνη, Προστατευτικό Πλέγμα, Διακόσμηση, Κουρτινότοιχος |
| Υλικό: | Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα, Μαύρο συρμάτινο πλέγμα, χάλυβας χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα, πλά |


